3

معرفی نفرات برتر مسابقات تکواندو نوجوانان قهرمانی دانش آموزان دختر استان بوشهر

  • کد خبر : 77390
  • ۰۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۴
معرفی نفرات برتر مسابقات تکواندو نوجوانان قهرمانی دانش آموزان دختر استان بوشهر
بام: در این مسابقات ورزشکارانی از شهرستان های بوشهر، گناوه، دشنستان ،کنگان و جم به مدت یک روز به میزبانی خانه تکواندو در بوشهر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

به گزارش پایگاه خبری بام، مژده علیزاده نائب رئیس هیات تکواندو استان با اشاره به برگزاری رقابت های دانش آموزان دختر استان گفت: در این مسابقات ورزشکارانی از شهرستان های بوشهر، گناوه، دشنستان ،کنگان و جم به مدت یک روز به میزبانی خانه تکواندو در بوشهر با یکدیگر به رقابت پرداختند.
علیزاده ادامه داد: این رقابت ‎ها با حضور ۱۱ باشگاه و ۴۹ تکواندوکار در رده سنی نوجوانان و در ۱۰ وزن برگزار شد.
وی افزود: در بخش فنی ترین بازیکن “زهرا صفایی” از باشگاه نادری بوشهر به عنوان نفر برتر معرفی شد، عنوان بازیکن اخلاق به “فاطمه زهرا رمضانی” از باشگاه مهبا بوشهر تعلق گرفت و عنوان‎ بهترین داور به “سودابه مویدی” رسید.
نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:
“وزن اول”
مقام اول : آیه جوکاری (باشگاه ساحل بوشهر)
مقام دوم: سونیا جمیمه (باشگاه سروش بوشهر)
مقام سوم: زهرا سجادی زاده (باشگاه ولی عصر دشتستان)
“وزن دوم”
مقام اول: ستاره ملایی (باشگاه ولی عصر دشتستان)
“وزن سوم”
مقام اول: راحله رضایی (باشگاه سروش بوشهر)
مقام دوم: فاطمه نظرآقایی (باشگاه کوثر دشتستان)
“وزن چهارم”
مقام اول: فاطمه خجسته فرد (باشگاه سروش بوشهر)
مقام دوم: هانیه میری (باشگاه پارس جنوبی جم)
“وزن پنجم”
مقام اول: زهرا صفایی (باشگاه نادری بوشهر)
مقام دوم: محدثه عنافچی (باشگاه سروش بوشهر)
مقام سوم: فاطمه ملک زاده (باشگاه گناوه)
“وزن ششم”
مقام اول: الناز مصلی نژاد (باشگاه خلیج فارس کنگان)
مقام دوم: فاطمه سادات هدایت (باشگاه سروش بوشهر)
مقام سوم: فاطمه زهرا صفایی (باشگاه مهبا بوشهر)
مقام سوم مشترک: دنیا رضایی (باشگاه گناوه)
“وزن هفتم”
مقام اول: الما مهدی (باشگاه سروش بوشهر)
مقام دوم: زهرا افشار (باشگاه سروش بوشهر)
مقام سوم: بشری علی دوست (باشگاه خلیج فارس کنگان)
مقام سوم مشترک: مبینا صداقت پیشه (باشگاه ولی عصر دشتستان)
“وزن هشتم”
مقام اول: زهرا باغملایی (باشگاه سروش بوشهر)
مقام‌ دوم: مبینا وجدانی (باشگاه سروش بوشهر)
مقام سوم: روژینا رمضانی (باشگاه ولی عصر دشتستان)
مقام سوم مشترک حدیث نخجو (باشگاه پارس کنگان)
“وزن نهم”
مقام اول: فاطمه مرادی (باشگاه ولی عصر دشتستان)
مقام دوم: آتوسا دهدشتی (باشگاه کانون امام دشتستان)
“وزن دهم”
مقام اول: حدیث زیبا (باشگاه پارس کنگان)
مقام دوم: فاطمه عباسی (باشگاه پارس جنوبی جم)
مقام سوم: فاطمه بهرامی (باشگاه مهبا بوشهر)
مقام سوم مشترک: زهرا میرشکاری (باشگاه ولی عصر دشتستان)
اشتراک گذاری در کلوب

لینک کوتاه : https://www.bamnews.ir/?p=77390
  • ارسال توسط :
  • منبع : روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.