به گزارش پایگاه خبری بام، مسابقه استعدادیابی استان بوشهر به میزبانی هیئت دوچرخه سواری استان،دربندربوشهربرگزارونتایج زیردرمادهای مختلف به دست آمد وبه شرح زیر اعلام میشود.
لازم به ذکراست که پس از انجام اردوهای آماده سازی نفرات برتر،ردهای سنی ۱۳۸۵_۱۳۸۶و۱۳۸۷بانظر کمیته فنی از هر رده سنی آقایان وبانوان به مسابقات استعدادیابی کشوری اعزام میگردند.
متولدین ۱۳۸۷درماده۲۰۰مترسرعت
صدم ثانیه:ثانیه:دقیقه
۱_مهدی جمیری. ۰۰:۲۲:۸۱ مقام اول
۲_ایلیاوحدانی. ۰۰:۲۳:۴۳. مقام دوم
۳_امیرحسین فدایی. ۰۰:۲۷:۲۳. مقام سوم
متولدین۱۳۸۶درماده۲۰۰مترسرعت
۱_مسعودموجی. ۰۰:۱۹:۳۶. مقام اول
۲_رضاباقرپور. ۰۰:۲۰:۲۳. مقام دوم
۳_محمدمهدی حاجی زاده ۰۰:۲۱:۲۳. مقام سوم
متولدین۱۳۸۷درماده۲۰۰۰مترسرعت
۱_مهدی جمیری. ۳:۱۶:۷۵. مقام اول
۲_ایلیاوحدانی. ۳:۲۴:۵۴. مقام دوم
۳_محمدمهدی قهوه چی. ۳:۴۳:۲۳. مقام سوم
متولدین۱۳۸۶درماده۲۰۰۰مترسرعت
۱_رضاباقرپور. ۲:۵۵:۳۵. مقام اول
۲_مسعودموجی. ۳:۰۱:۱۱. مقام دوم
۳_محمدمهدی حاجی زاده. ۳:۱۴:۲۳. مقام سوم
ماده کراس کانتری متولدین۱۳۸۷
۱_ایلیاوحدانی. مقام اول
۲_مهدی جمیری. مقام دوم
ماده کراس کانتری متولدین۱۳۸۶
۱_مسعودموجی. مقام اول
۲_محمدمهدی حاجی زاده. مقام دوم
۳_رضاباقرپور. مقام سوم
سرپرست مسابقات: غلام حسین چعبی زاده
ناظرفنی:محمدباقر موافق
سرداور:فرید دهدشتی
داوران:حسین نیری_مهدی دهقان کمارجی
لازم به ذکراست که پس از انجام اردوهای آماده سازی نفرات برتر،ردهای سنی ۱۳۸۵_۱۳۸۶و۱۳۸۷بانظر کمیته فنی از هر رده سنی آقایان وبانوان به مسابقات استعدادیابی کشوری اعزام میگردند.
متولدین ۱۳۸۷درماده۲۰۰مترسرعت
صدم ثانیه:ثانیه:دقیقه
۱_مهدی جمیری. ۰۰:۲۲:۸۱ مقام اول
۲_ایلیاوحدانی. ۰۰:۲۳:۴۳. مقام دوم
۳_امیرحسین فدایی. ۰۰:۲۷:۲۳. مقام سوم
متولدین۱۳۸۶درماده۲۰۰مترسرعت
۱_مسعودموجی. ۰۰:۱۹:۳۶. مقام اول
۲_رضاباقرپور. ۰۰:۲۰:۲۳. مقام دوم
۳_محمدمهدی حاجی زاده ۰۰:۲۱:۲۳. مقام سوم
متولدین۱۳۸۷درماده۲۰۰۰مترسرعت
۱_مهدی جمیری. ۳:۱۶:۷۵. مقام اول
۲_ایلیاوحدانی. ۳:۲۴:۵۴. مقام دوم
۳_محمدمهدی قهوه چی. ۳:۴۳:۲۳. مقام سوم
متولدین۱۳۸۶درماده۲۰۰۰مترسرعت
۱_رضاباقرپور. ۲:۵۵:۳۵. مقام اول
۲_مسعودموجی. ۳:۰۱:۱۱. مقام دوم
۳_محمدمهدی حاجی زاده. ۳:۱۴:۲۳. مقام سوم
ماده کراس کانتری متولدین۱۳۸۷
۱_ایلیاوحدانی. مقام اول
۲_مهدی جمیری. مقام دوم
ماده کراس کانتری متولدین۱۳۸۶
۱_مسعودموجی. مقام اول
۲_محمدمهدی حاجی زاده. مقام دوم
۳_رضاباقرپور. مقام سوم
سرپرست مسابقات: غلام حسین چعبی زاده
ناظرفنی:محمدباقر موافق
سرداور:فرید دهدشتی
داوران:حسین نیری_مهدی دهقان کمارجی