• امروز : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲
  • برابر با : Tuesday - 27 February - 2024
کل اخبار 24581
2

لیگ برتر کشتی فرنگی|فولادین ذوب آمل صدرنشین شد

  • کد خبر : 61201
  • 10 آبان 1400 - 21:30
لیگ برتر کشتی فرنگی|فولادین ذوب آمل صدرنشین شد
بام نیوز: دور رفت لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور در گروه الف از صبح امروز (دوشنبه) در شهر آمل مازندران برگزار شد و در پایان تیم فولادین ذوب آمل با 3 پیروزی بعنوان صدرنشین معرفی شد.

به گزارش بام نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، این مسابقات با حضور تیم های فولادین ذوب آمل، رعد پدافند ارتش، شهدای امین آباد ری و شهرداری مسجد سلیمان و با برگزاری ۶ دیدار به انجام رسید.

رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است:
۱- فولادین ذوب آمل ۲- رعد پدافند ارتش ۳- شهدای امین آباد ری ۴- شهرداری مسجد سلیمان

نتایج ۶ دیدار برگزار شده به شرح زیر است:

رعد پدافند ارتش ۹- شهرداری مسجد سلیمان ۱
فولادین ذوب آمل ۹- شهدای امین آباد ری ۱
رعد پدافند ارتش ۷- شهدای امین آباد ری ۳
فولادین ذوب آمل ۸- رعد پدافند ارتش ۲
شهدای امین آباد ری ۷- شهرداری مسجد سلیمان ۳
فولادین ذوب آمل ۱۰-  شهرداری مسجد سلیمان صفر

نتایج انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:

شهرداری مسجد سلیمان ۱ – رعد پدافند ارتش ۹ (اسامی تیم مسجد سلیمان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمد حسین وند، برنده ۵- مهرگان جهانگیری ۲
۶۰ کیلوگرم: آرش سلیمانی صفر- امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده ۸
۶۳ کیلوگرم: امیر عالیوند صفر- آرمین محب ثابت، برنده ۹
۶۷ کیلوگرم: پیمان رضایی ۳- مصطفی کایدخورده، برنده ۱۵
۷۲ کیلوگرم: مهزیار عباسی صفر – محمد الیاسی، برنده ۸
۷۷ کیلوگرم: علیرضا ارزانی ۱- سجاد فرج پور، برنده ۹
۸۲ کیلوگرم: اسماعیل شهنی صفر – پرهام قنبری، برنده ۸
۸۷ کیلوگرم: حامد سلیمانی ۲- محمدحسین پنجی پور، برنده ۱۰
۹۷ کیلوگرم: سجاد علیدوستی صفر- نوید پارسایی، برنده ۴ (ضربه فنی)
۱۳۰ کیلوگرم: سعید حسین پور صفر- علیرضا حسنوند ۸

فولادین ذوب آمل ۹- شهدای امین آباد ری ۱
۵۵ کیلوگرم: رضا خدری، برنده ۶- علی حاجیوند ۲
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده ۹- محمد حاجیوند صفر
۶۳ کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده ۸- فرید سیرتی صفر
۶۷ کیلوگرم: حسین اسدی، برنده ۹- نیما اسماعیلی ۱
۷۲ کیلوگرم: علی ارسلان، برنده ۱۰- برهان بهرام زاده، برنده ۲
۷۷ کیلوگرم: علی اسکو ۶- علی نوروزی، برنده ۱۲
۸۲ کیلوگرم: رسول گرمسیری، برنده ۹- علیرضا زالی صفر
۸۷ کیلوگرم: علی امامی، برنده ۱۰- ایوب رشیدی ۳
۹۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۳- محمد نصرتی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: فردین هدایتی، برنده ۶- مصطفی آقایی فر صفر

شهدای امین آباد ری ۳ – رعد پدافند ارتش ۷ (اسامی تیم ری در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: علی حاجیوند، برنده ۸- کیانوش ولی زاده صفر
۶۰ کیلوگرم: مصطفی بابایی صفر- امیر محمد یارمحمدزهی، برنده ۹
۶۳ کیلوگرم: عرفان فردی صفر- آرمین محب ثابت، برنده ۱۲ (ضربه فنی)
۶۷ کیلوگرم: نیما اسماعیلی، برنده ۴- محمد عزیزی صفر
۷۲ کیلوگرم: سید مرصاد میریحیی پور ۳- میلاد ندایی، برنده ۵
۷۷ کیلوگرم: امید زالی ۷- علیرضا ارقش، برنده ۸
۸۲ کیلوگرم: مهدی گودرزی ۷- محمد امین نامجو، برنده ۱۱
۸۷ کیلوگرم: ایوب رشیدی ۲- بهزاد نقیب، برنده ۶
۹۷ کیلوگرم: محمد نصرتی، برنده ۳- میثم ترکمان ۳
۱۳۰ کیلوگرم: هادی قربانی ۲- شادمان عظیمی، ۳

فولادین ذوب آمل ۱۰- شهرداری مسجد سلیمان صفر (اسامی تیم آمل در ابتدا آمده است)
۵۵ کیلوگرم: رضا خدری، برنده ۹- محمد حسین وند ۱
۶۰ کیلوگرم: محسن حاجی پور، برنده ۸- صدرا نبوی صفر
۶۳ کیلوگرم: ایمان محمدی، برنده ۹- امیر عالیوند ۱
۶۷ کیلوگرم: حسین اسدی، برنده ۹- حسن طاهری صفر
۷۲ کیلوگرم: علیرضا عبدولی، برنده ۸- مهزیار عباسی صفر
۷۷ کیلوگرم: علی اسکو، برنده ۱۰- محمدامین حسینی صفر
۸۲ کیلوگرم: رسول گرمسیری، برنده ۸- مجید سلیمانی صفر
۸۷ کیلوگرم: علی امامی، برنده ۱۱- فرشاد سلیمانی ۲
۹۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۸- سجاد علیدوستی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: فردین هدایتی، برنده ۱۱- سعید حسین پور ۲

فولادین ذوب آمل، برنده ۸ – رعد پدافند ارتش ۲ (اسامی تیم آمل در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: رضا خدری، برنده ۲- مهرگان جهانگیری ۱
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور ۲- امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده ۶
۶۳ کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده ۳- رضا عباسی ۱
۶۷ کیلوگرم: حسین اسدی، برنده ۱۰ – مصطفی کایدخورده صفر
۷۲ کیلوگرم: امیرحسین حاجی پور، برنده ۱۰- محمد الیاسی ۶
۷۷ کیلوگرم: علی اسکو، برنده ۵- داریوش قلی کیانی ۲
۸۲ کیلوگرم: رسول گرمسیری، برنده ۵ (ضربه فنی) – پرهام قنبری ۱
۸۷ کیلوگرم: علی امامی صفر- بهزاد نقیب، برنده ۴
۹۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۷- نوید پارسایی ۲
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده ۸- علیرضا حسنوند صفر

شهدای امین آباد ری۷- شهرداری مسجد سلیمان ۳ (اسامی تیم ری در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: علی حاجیوند، برنده ۴- سعید احمدیان صفر
۶۰ کیلوگرم: محمد حاجیوند ۲- صدرا نبوی، برنده ۶
۶۳ کیلوگرم: مهدی رفیعی ۱- امیر عالیوند، برنده ۴ (ضربه فنی)
۶۷ کیلوگرم: نیما اسماعیلی، برنده ۸- پیمان رضایی صفر
۷۲ کیلوگرم: برهان بهرام زاده، برنده ۲۱- مهزیار عباسی ۱۰
۷۷ کیلوگرم: علی نوروزی، برنده ۸- علیرضا ارزانی صفر
۸۲ کیلوگرم: علیرضا زالی، برنده ۹- اسماعیل شهنی صفر
۸۷ کیلوگرم: محمد آسیایی، برنده ۸- حامد سلیمانی ۳
۹۷ کیلوگرم: محمد نصرتی، برنده ۸- سجاد علیدوستی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: هادی قربانی صفر- سعید حسین پور، برنده ۸

لینک کوتاه : https://www.bamnews.ir/?p=61201

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.